Elumajad

Maakotka

Maakotka on erineva funktsionaalse kasutusega maja, mida võib liigitada kas väiksema elumaja või suurema suvila kategooriasse. Maja on oma visuaalsuselt kindlasti üks meeliköitvamaid meie toodete nimistus. Välist ilu toonitavad nii erinevatel kõrgustel katuseharjad, püramiidlahendusega magamistoa katuslagi kui ka suur terrass ja teise korruse rõdu.

Nõmmeotsa talu

Üksikelamu NÕMMEOTSA on projekteeritud eelkõige puhkemajaks mille funktsionaalseks eesmärgiks on eelkõige need kasutusvaldkonnad mis on mõttekas elumajast eraldada, nagu näiteks külaliste majutus, saun koos puhkeruumiga, suur terrass tünnisaunaga , jõusaal ning kodukontor. Hoone on planeeritud aastaringseks kasutuseks.

Saaretalu 2

Saaretalu 2 on kahe korruseline keskmise suurusega elumaja mis sobib nii aastaringseks elamiseks kui ka kasutamiseks hooajalise puhke- ja suvitusmajana. Kui maja esimene korrus on suhteliselt kindla planeeringuga, siis teine korrus on lihtsalt ümberplaneeritav. Oleme klintide soovil planeerinud teist korrust nii kahe magamistoa (12,5 m2 ja 22,1 m2) ning suure san ruumiga kui ka kolme väiksema magamistoa, suurema trepihalli ja väiksema san ruumiga. Maja on kergesti kohandatav nii erineva suurusega kui ka erinevate soovidega perele.

Saaretalu 3

Saaretalu 3 on uus ja laiendatud Saaretalu 2. Juurde lisandus soklikorrus mis annab elamule uue lahenduse, eelkõige selles, et elukorrustelt on soklikorrusele üle viidud saun, külaliste magamistuba, juurde lisanduvad aga mahukad tehno- ja majapidamisruum. Maja on mõeldud eelkõige ehituseks suure maastikureljeefiga krundile.